שאלות ותשובות

מי אנחנו?


פיינט פאב הוקם בשנת 2017 על ידי עפרי סלע, אמנית ויזמית בתחום האמנות. היום, פיינט פאב מספק מקום עבודה לאמנים מוכשרים שיכולים להתפרנס מהכשרון שלהם ולחלוק אותו עם הציבור הרחב.
האם הכרטיס כולל אוכל ושתייה?


הכרטיס אינו כולל שתייה או אוכל. אנחנו לא רוצים לחייב אף אחד מהלקוחות שלנו לשלם על משקה או מנה שיתכן ולא יהנה ממנה. אנחנו תמיד נעשה מאמץ לדאוג שבבר בו הפעילות מתארחת תהיה הנחה על התפריט למשתתפים שלנו. תפריט הבר מוצע במלואו ואתם מוזמנים להזמין (או שלא) כאוות נפשכם.
מה אורך הפעילות?


הפעילות עורכת בין שעתיים לשעתיים וחצי. שעת ההתחלה זו השעה הרשומה באתר ולכן מומלץ להקדים בעשרים דקות להתכנסות ולתפיסת מקום בבר.
האם צריך נסיון בציור?


Big no. בכלל לא. ההדרכה הצמודה מאפשרת לכל אחד להצליח ללא ניסיון קודם ואף לתת את הטאצ' האישי שלו בציור. במהלך הערב נצייר ביחד ציור שייראה בהתחלה מקצועי ומסובך, אבל תופתעו לגלות שבעזרת שלבים פשוטים והדרכה מקצועית גם אתם תצליחו לצייר ולהגיע לתוצאה מהממת לא פחות!
האם צריך להביא משהו?


שום דבר! רק מצב רוח מרומם ורצון לעשות כיף חיים
מהי מדיניות ביטול/דחייה?


דחייה ניתן לדחות את הכרטיסים למועד אחר ללא חיוב עד 48 שעות לפני תחילת האירוע. לאחר מכן לא יהיה ניתן לדחות את הכרטיסים. ביטול ניתן לבצע ביטול תוך 14 ימים מביצוע העסקה ועד 48 שעות לפני תחילת האירוע. לאחר מכן לא ניתן יהיה לבצע ביטול. בכל מקרה של ביטול לא ישיב האתר את העלות שנשא בה עבור העסקה, העומדת בקירוב על כ-5% מסכום עסקת האשראי או 100 ש״ח - הנמוך מביניהם. אנא צרו קשר דרך המייל או צ'אט הפייסבוק לטובת טיפול העניין והחזר כספי
הגבלות קורונה


בזמנים מאתגרים אלו, אנו עושים ככל האפשר כדי לשמור על הבריאות שלכם. הכניסה לאירועים שלנו כפופה להוראות הממשלה ולמדיניות התו הסגול. נכון לכתיבת שורות אלו, הכניסה לאירועים מצריכה מכל משתתף החזקה של תו ירוק ו/או תעודת מחלים. במידה ואין לכם את אלו, תצטרכו להציג תוצאת בדיקת קורונה שלילית התקפה ל-72 שעות לאירוע.